in

Kurombo gama

V srpnu 1998 byla na japonské Okinawě u vesnice Katsujama nalezena jeskyně a v ní tři kostry. Tělesné pozůstatky byly identifikovány podle zubů jako američtí vojáci J.Robinson, J.Smith a I.Stokes. Všichni nezvěstní od léta 1945. Podle pamětníků z vesnice Katsujama po obsazení jejich vesnice americkými mariňáky v červnu 1945 si tři černí vojáci navykli přijíždět každý víkend džípem do jejich vesnice, zde naložit auto mladými ženami a dívkami a ty pak hodiny znásilňovat v lese. Vesničané se neodvažovali se bránit, ale pak udělali mariňáci chybu a přijeli beze zbraní. Vesničané je ubili a ukryli jejich těla do jeskyně ze strachu před odvetou okupační armády. Jeskyni se říká “kurombo gama” což znamená “jeskyně černochů”.

Americká armáda prohlásila, že věc nebude vyšetřovat, neboť těla byla nalezena mimo současné americké základny a případ je v kompetenci okinawské policie, která zase nezahájila vyšetřování s odůvodněním, že již vypršela 15. letá promlčecí lhůta. Oficiálně nedocházelo za války k žádným případům znásilnění žen Američany na ostrově, nicméně v současné době se odhaduje, že bylo Američany znásilněno asi 10000 okinawských žen a ještě padesát let po válce znal každý Okinawan starší 65 let nějakou ženu znásilněnou Američany.

Hodnotit

4 Komentáře
nejlépe hodnocené
nejnovější nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
#JaroslavCrha
1 měsícem

Tento příběh má ale dvě roviny.
Jeden, který tvrdí, že američané přijeli znásilňovat ženské, proč taky ne, když jste v té době vyzbrojení alfa samci a původní obyvatelstvo je vám vydáno napospas, tak je to takové jednodušší, že.
Druhá rovina je poněkud v dnešních den výbušná a to, že je jezdili takhle píglovat nonstop černoši, neboli afroameričané, neboli potomci černochů násilně přestěhovaných z afriky do USA. A jak vidíme jak si vede švédsko v počtu znásilněných, lze tak sledovat jistou poruchu chování napříč celým světem, která něco vypovídá o černoších.
Tím chci říct, že pokud znásilňují ubožáči BokoHaram někde v poušti, nebo černoši pocházející z bohaté USA.
Ano BLM praví, že všichni jsme si rovni a černoch je stejnej člověk jako bílej, jenže když právě konstatujeme, že černoši znásilnůjí bez ohledu na to v jakém prostředí vyrostli a jaká jim byla dána gramotnost, tak se ukazuje, že nejspíš prapůvod těchto problémů mají afričtí muži v sobě nějak zakomplexován.
Jinak ano jsou i bilí znásilňovači, ale ten si většinou zašuká a je klid. Nikdy jsem neslyšel o systémovém, mnohapočetním znásilněním bílým člověkem.
Zvláštní, že o mnohapočetním znásilnění se dočtu třeba o indech, ti se nebojí na to jít v autobuse, pěkně jeden po druhým, takže pokud mají stejnou vrozenou poruchu, pak se na případě černochů v USA jde jasně demonstrovat, že i když indům dáte vzdělání a budete je vychovávat v přepychu, prostě v jiným prostřední, stejně budou dál znásilňovat, tak jako ti černoši, tak jako naši čeští cigáni.

Johny HD
15 dny
Odpověď  #JaroslavCrha

To je dané genetikou a mentalitou. To už nic nezmění. Tak jako Cikáni budou vždy většinou problémové živly, nezmění to ani ta integrovaná drtivá menšina z nich, snažící se zapadnout. A např. krádeže i podvody s dávkami jsou jejich přirozená vlastnost, i u těch s VŠ titulem nebo jinak populárních. Viz Věra Bílá, případně šíbři z vedení ROI.

Martin V.
14 dny

Znásilňování žen vojáky se dělo při všech válečných konfliktech a ve všech armádách. Viděl jsem dokument, kde po vylodění spojenenckých vojsk v Normandii bylo vyšetřováno cca 70 spojeneckých vojáků kvůli znásilnění Francouzek.

3Dark_Unicorn
12 dny

USA, USA, USA

Sebevrah skočil sousedovi na auto

Kompilace idiotů a nešťastníků *89*